close
دانلود آهنگ جدید

اخبار و رویدادها

من زهرا معینی ، خواهان یک مناظره ای تلویزیونی رودررو و مستقیم با ریئس جمهورمادالعمر و(مسئول شورای ملی مقاومت) هستم
صدای زنان - امروز : یکشنبه 17 فروردین 1399
تبلیغات در سایت

مترجم سایت

۲
۱
basn

اخبار و رویدادها

نامه خاتم شهلا کله جویی به پدرش

نامه خاتم شهلا کله جویی به پدرش (آقای نور مراد کله جویی تحت اسارت فرقه ستیزه جوی مجاهدین در آلبانی)

خوزستان ـ اندیمشک

۸ شهریور ماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

ادامه مطلب

مصاحبه زنده تلویزیون مردم با خانم راحله ایرانپور از شیراز

مصاحبه زنده تلویزیون مردم با خانم راحله ایرانپور از شیراز دررابطه با تلاشهایش جهت آزادی دوبرادر اسیر در فرقه مجاهدین

ادامه مطلب

مصاحبه زنده تلویزیون مردم با مادر جواد عرب درگی از زاهدان

مصاحبه زنده تلویزیون مردم با مادر جواد عرب درگی اززاهدان دررابطه با تلاشهایش جهت آزادی پسر دلبندش از فرقه مجاهدین
جمعه 26 اوت 2016 - پنجم شهریور 1395

ادامه مطلب

ششمین حضورخانواده های مجاهدین جهت دیدارعزیزان در مقابل درب کمپ لیبرتی عراق- قسمت دوم

روزیكشنبه 10 مرداد 1395 درگرماي پنجاه درجه بغداد تعدادی از خانواده های مجاهدین (چشم انتظاران كهنسال كه برخي نيز بر صندلي چرخ دار سوارند) بشوق دیدارعزیزانشان که چندین دهه است توسط مسعودرجوی در عراق بگروگان گرفته شده اند، عازم ليبرتي شدند. 

ادامه مطلب

جانشین رجوی داعشی از عراق فرار کرد !

مژگان پارسائی که بعد از سرنگونی صدام ملعون بعنوان جانشین رجوی داعشی در اردوگاه بد نام اشرف و کمپ لیبرتی نقش  ایفا می کرد همچون رهبر  مرحوم مفقود الاثرش یک عده از اعضاء نگون بخت در عراق رها کرده به همراه صدیقه حسینی منگول و مهدی برائی با نام مستعار احمد واقف که معروف به احمد واق ؛ واق  و تنی چند از سران جنایتکار رجوی داعشی به سمت اروپا فرار کردند .

ادامه مطلب

چیدن تمام تخم مرغ ها درسبد سوراخ حکومت عربستان!

خانم دولت نوروزی ، نماینده ی فرقه ی رجوی در انگلستان ، مصاحبه ی مفصلی را با روزنامه ی الیوم عربستان انجام داده که من هرچه خواستم با خلاصه کردن آن وجلوگیری از پرچانگی این خانم ، اززحمت خوانندگان کم کنم، بیشتر از این موفق نشدم و نقدی که ذیلا میشود، اجبارا طولانی شد!

ادامه مطلب

فرار زبونانه مژگان پارسایی ، صدیقه حسینی ، مهد ی برایی و عبدالوهاب فرجی نژاد

فرار زبونانه  مژگان پارسایی ،صدیقه حسینی ،  مهد ی برایی  و عبدالوهاب فرجی نژاد

ازسرکردگان  و عوامل تروریست باند خیانتکاررجوی از عراق

  سرکردگان لیبرتی  وحشت  زده  و نگران  ، برای حفظ جان خود ،  با به جا گذاشتن  بیش از 600نفراز اعضا در عراق در روز گذشته پا به فرار گذاشتند.

ادامه مطلب

خاطراتی دردناک ازعراق (5) – کارگران کودک عراقی در اشرف و دزدی از دستمزدهای آنان

سایت رجوی: رسیدگی عربستان به بچه‌های مظلوم سوری!!

 

 

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

ادامه مطلب

آب مزدوری مریم و مسعود رجوی که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب

بعد از سالیان تحمل سختی و بعد از آنهمه ایثار و از خود گذشتگی اعضاء سازمان از قبل  انقلاب ضد سلطنتی گرفته تا به امروز و علیرغم آنهمه اعتماد و پرداخت مخلصانه  تمامی نفرات و حتی هواداران سازمان ،اکنون بواقع این فرقه در چه نقطه ای قرار دارد.

بعد ازنزدیک به پنجاه سال در دست داشتن رهبری سازمانی با آنهمه عضو و هوادار مخلص،امروز رهبری آن چه چیزی برای عرضه در کارنامه خود دارد.در قبال آنهمه کشته و مجروح و در قبال آنهمه جوانانی که از این مرز و بوم خو نشان بر زمین ریخته شد،فرقه رجوی به چه نقطه ای چه در میان مردم ایران و چه در سطح جهانی وچه بین روشنفکران و یا سایر گروههای مبارز و آزادیخواه ایرانی رسیده است.

ادامه مطلب

هشدار امنیتی آلمان درباره ماجراجوئی های عربستان

از آغاز جنگ یمن تا کنون 1200 کودک کشته شده اند

هشدار امنیتی آلمان

درباره ماجراجوئی های عربستان

اشپیگل آنلاین و اسپوتنیک ترجمه رضا نافعی

ادامه مطلب

نامه سرگشاده حمیده عرب درگی به نخست وزیر آلبانی

جناب آقای ادی راما

نخست وزیر محترم کشور آلبانى

ضمن عرض سلام و احترام به استحضار می رساند اینجانب «حمیده » ، خواهر« جواد عرب درگى» می باشم که برادرم ۲۸ سال است اسیر فرقه رجوی است.

ادامه مطلب

دلنوشته صادقانه و پر مهر مادر “علی فاتحی” اسیر فرقه منحوس رجوی

سلام به همه عزیزان، به پدران ، مادران، خواهران و برادران غم فراق کشیده . نزدیک سی سال است که به عرب یا عجم به آلبانی یا به عراق نامه می نویسم وجوابی نمی گیرم.

ادامه مطلب

نامه خانواده محترم (محمد علی مالکی تحت اسارت فرقه رچوی در آلبانی) به آقای ادی راما نخست وزیر آلبانی

نامه خانواده محترم (محمد علی مالکی تحت اسارت فرقه رجوی در آلبانی) به آقای ادی راما نخست وزیر آلبانی

فردوس ، مشهد

دوم شهریور ماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

 

ادامه مطلب

از بسیجی جنایتکار تا اعدام ضدبشری یک زندانی! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی نسبت به اعدام ضارب بان

از بسیجی جنایتکار تا اعدام ضدبشری یک زندانی! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی نسبت به اعدام ضارب بانوان جهرم

ادامه مطلب

هذیانی جدید از فرقۀ رجوی: «اطلاعات زن می فرستد»!!

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد مترجم ارشد سابق بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین

در متنی از ترشحات یاوه سرایانۀ یک سایت جانبی فرقۀ رجوی علیه اینجانب که تماما تکرار دروغها و مزخرفات و تهمتها و یاوه های صد بار نشخوار شدۀ قبلی شان و خالی از هر گونه استدلال و منطق و تعقل می باشد و ارزش جوابگویی ندارند تنها یک جملۀ جدید دیدم که واقعا مضحک و افشاگر ماهیت درونی کثیف و ضد اخلاقی و ضد انسانی سردمداران این فرقۀ رذیلت و تباهی است.

ادامه مطلب

خاکسپاری یا مناسک حج؟ (+ دو مطلب دیگر مرتبط با سعی تروریستها در جایگزین کردن عربستان سعودی بجای صدام

محمود سپاهی،  یاران ایران، بیست و سوم اوت ۲۰۱۶:… الان هم مریم رجوی با عربستان کارش را آغاز کرده که از قبل نتیجه آن روشن است همان آش و همان کاسه خواهد شد که با صدام داشتند ولی اینبار نه اشرفی هست و نه سلاحی،جالا عربستان اسم آن را ادای مناسک حج بگذارد و یا هر اسم دیگر، ولی پشت پرده همه میدانند که حج در کار نیست بلکه خانم مریم رجوی یا برای دیدار مسعود رجوی به عربستان … 

ادامه مطلب

پیوند آل سعود با مریم رجوی، سیاستی مضحک و شکست خورده

عزم دولت عراق بر پاكسازى كشورشان از گروههاى تروريستى در آن كشور، بالاخره دارد به ثمر مي نشيند، از يك طرف داعش توسط ارتش و نيروهاى مردمى از سرزمين عراق بساط تروريستى اش برچيده ميشود و از طرف ديگر فرقه تروريستى و شيطانى رجوى با همدلى و سياست درست دولتمردان عراق از آن كشور اخراج ميشوند كه در اين ايام اخراج تتمه هاى آنها شتاب بيشترى گرفته است.

ادامه مطلب

مکه رفتن مریم قجر بهانه ای برای ازدواج و انقلاب جدید راه انداختن است !

از دیشب در سایتهای خبری به نقل از یک شبکه تلویزیونی گویا مریم قجر برای مناسک حج از طرف ارباب جدیدش که از خاندان سلطنتی عربستان می باشد و خیلی هم عاشقانه در مورد مریم قجر سخنرانی می کند و حتی روی سن چشم در چشم به مریم قجر می گوید (مرحوم زوجک ) یعنی به طرف می رساند که شوهر سابق ات ریق رحمت سر کشیده رفته )  و می دانم شوهر مرده هستی دعوت شده است  !

ادامه مطلب

نامه آقای محمد میر یونس حقی ساکن خوی به برادرش ( علی اکبر میر یونس حقی تحت اسارت فرقه ستیزه جوی رجوی

نامه آقای محمد میر یونس حقی ساکن خوی به برادرش ( علی اکبر میر یونس حقی تحت اسارت فرقه ستیزه جوی رجوی در آلبانی)

آذربایحانغربی ، خوی

اول شهریور ماه ۱۳۹۵

ارسال به سایت نیم نگاه

ادامه مطلب

نامه ای به دوستان سابق دربند در آلبانی و لیبرتی

دوستان سابقم که هنوز هم دربند فرقۀ رجوی در لیبرتی و یا آلبانی هستید، در آستانۀ برچیده شدن آخرین زندان رجوی ساخته در عراق یعنی کمپ لیبرتی و انتقال همه تان به کشور آلبانی خواستم شما را مخاطب قرار بدهم و پیامی برایتان بفرستم باشد تا اگر به احتمال زیاد به دستتان نرسد یا به طریقی هم از راه دست اندرکاران اندک انترنت در آن بالاهای فرقه به داخل محفلهای خصوصی تان درز نکند، حد اقل در تاریخ ملتمان و کشورمان ایران و تاریخ مجاهدانی که صادقانه در راه تحقق آرمان آزادی و استقلال برای مردم و میهنشان گام نهادند ولی خیانت رهبری آنان را به بیراهه برد و تباهشان ساخت، ثبت گردد.

ادامه مطلب

عیسی آزاده : فرقه رجوی با فرقه داعش هیچ تفاوتی ندارند/ مسعود رجوی تمام افراد را بصورت مطلق برده فکری

عاطفه، احساس، انسانیت، عشق، در درون تمام انسانهاست. فرقه رجوی با شستشوی مغزی افراد خود همانند فرقه داعش عمل می کنند، فرقه رجوی با فرقه داعش هیچ تفاوتی ندارند. اینها همه ناشی از شکست و خالی بودن دست این فرقه است.

ادامه مطلب

دلنوشته جگرسوز خواهر دردمند “امیر یونس حقیقی”از ظلم و جور فرقه رجوی

برادر خوب و مهربان و عزیزتر از جانم سلام. تو این سالهای دوری برای من ومادر اینقد سخت و طاقت فرسا بود وهست که مادرمون از فراقت انقد اشک ریخت و طاقت نیاورد و چشم انتظار ازاین دنیا رفت.امیرجان مادر رفت اما خواهرت مثل کوه پشتت میمونه حاضرم تمام لحظات عمرم فدای یه لحظه دیدنت  بشه امیرجان داداش مهربانم نزار منم از ندیدنت ناامید از دنیا دل ببرم.

ادامه مطلب

تهمت زنی باند رجوی با نام دکتر ابراهیم جدی ( دکتر حمید)

دکتر ابراهیم که اهل تبریز است ویکی ازبرادرانش درجریان اعلام جنگ مسلحانه دهه ی خوفناک 1360 توسط رجوی، کشته شده ، یکی از پزشکان کمپ های اشرف و لیبرتی بود.

ادامه مطلب

از چاله در امدند به چاه افتادند !

در ۲ ماه گذشته بطور خاص بعد از اینکه ترکی الفیصل در حضور مریم قجر داعشی اعلام کرد رجوی ریق رحمت سر کشیده فرار فله ای سران فرقه رجوی شتاب عجیبی گرفته و حتما این فرارها به اعلام خبر ریق رحمت نوشیدن رجوی داعشی پیوند می خورد که موضوع بحث جدا گانه است .

ادامه مطلب

احتمال حضور سرکرده منافقین در ایام مناسک حج

خبرگزاری میزان- بنا بر اعلام برخی منابع خبری، احتمال آ« می رود که مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین برای ادای مناسک حج، به عربستان سعودی سفر کند.

ادامه مطلب

سرکرده فرقه رجوی “محسن سیاهکلاه” تحت تعقیب پلیس اینترپل

خودش و برادرش  حسین سیاهکلاه  درعملیات های منجر به ترور برخی سران آمریکایی  در زمان شاه شرکت داشته اند که بعدها سازمان مجاهدین برای  نزدیکی به  نیروهای آمریکایی در عراق  منکر همه آن عملیات ها شد.

وی تحصیلکرده رشته مهندسی شیمی  و  متخصص در زمینه متفجرات بوده است . به همین خاطر یکی از سرکرده های  تیم های خرابکاری و ساخت  بمب انفجاری  در سال ۱۳۶۰ و ظاهرا یکی از طراحان پشت صحنه   ساخت بمب  برای  انفجار حزب جمهوری در سال ۱۳۶۰ هم  بوده. او بعدها   به خارج کشور گریخت و در طی دو سه دهه در کمپ اشرف از سران اطلاعاتی و از محافظین اصلی و نامحسوس رجوی بود.  بشدت سابقه خود را مخفی  و همواره در کنار رجوی دیده شده .  او در طی  یک دهه یکی از محافظین  سری و طراحان  حفاظت رجوی بوده است که  همیشه در مقرهای مرکزی  و نزدیک به او دیده شده است.

ادامه مطلب

خاطراتی دردناک از عراق (4) – مشت و لگد و آجر بر سر مهرداد به جرم اعتراض به نحوۀ انتقاد

مهرداد اکبری از بچه‌های قدیمی و از نفرات یکان مهندسی در قرارگاه همایون (از قرارگاههای سازمان مجاهدین در جنوب عراق) فردی بسیار آرام و ورزشکاری که در بسیاری از رشته‌های ورزشی از جمله بسکتبال، فوتبال، پینگ پونگ و مخصوصاً شنا در حد عالی بود و همچنین در خیاطی و آشپزی هم بسیار ماهر و در یک کلام به قول خودمان آچار فرانسه بود و می باشد. البته سالهاست که دچاره کمر درد شدید است و با وجودیکه پناهندگی ایتالیا را داشت ولی هر گز سازمان وی را برای مداوا به خارج عراق اعزام نکرد. 

ادامه مطلب

شبهای ترس و هراس در مزر عراق و ایران ( 2 )

چند ساعت من به حالت چهارپایان از جایم نمی تونستم تکون بخورم چون مهمات تانک منفجر میشد و تولید ترکش میکرد.

ادامه ماجرا

بعد از چند ساعت بالاخره مهمات تانک آقای اکبر محبی تمام شد و از ترکش خبری نبود.و من تونستم از آن چاله کوچک بیرون بیام، باور کنید همه بدنم از اینکه چند ساعت به این حالت مانده بودم خشک شده بود،و فقط نمیدونستم جریان کردها چی شده بود؟

ادامه مطلب

آیا فرقه رجوی می تواند تشکیلات پوسیده اش را در تیرانا حفظ کند؟

سلام دوستان قدیمی من بعنوان یک فردی که در کنار شما بهترین دوران عمرم را یعنی جوانی ام را در تشکیلات استالینی و قرون وسطایی رجوی گذرانده است  و قربانی فرقه رجوی بوده  و بعنوان  کسی که از این فرقه تروریستی رهایی پیدا کرده و از بیرون تشکیلات مخوف و استالینی و تار عنکبوتی رجوی را  ارزیابی  می کند  و عملکرد فرقه گرایانه اش را مورد  نقد و برسی قرار داده است ؛ می خواستم دوستانه نکاتی را در مورد عملکرد فرقه گرایانه رجوی  بعرض شما برسانم . که امیداوارم با توجه به سانسور و خفقان شدیدی که سران فرقه به دستور رهبری سازمان یعنی مسعود و مریم بر تشکیلات قرون وسطایی ایجاد کرده اند این نامه و عرایض بنده به گوش تان برسد.

ادامه مطلب

گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، دوزخ لیبرتی

گفتگوی سایت نیم نگاه و خواهران ایران پور ، دوزخ لیبرتی

۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۵

سفر به عراق به قصد دیدار با عزیزان دربند فرقه رجوی همواره با رنج ها و نیز دستاوردهایی ارزنده همراه بوده است. رنج سفری طولانی به شوق دیدار عزیز و فرو نشاندن آتش هجران در کشوری جنگ زده و نا امن ، تحمل برخوردهای نه درخور شأن مادران و خواهران شرافتمند ایرانی از سوی نیروهای نظامی عراقی برای به عقب راندنشان از درگاه لیبرتی تا هتک حرمت نسبت به خانواده ها و حمله و زد و خوردهای سر سپردگان رجوی و اذیت و آزارپدران و مادران پیر و خواهران دلسوخته و چشم انتظار.  و از سوی دیگر تقویت روحیه همدلی بین خانواده های دردمند و هم پیمانی بی نظیرشان در مطالبه طبیعی ترین و بدیهی ترین حقوق انسانی خود.

ادامه مطلب

دیدار خانواده های کرمانشاهی با دو تن از نجات یافتگان فرقه رجوی

دو تن از جدا شدگان از فرقه ترور و وحشت رجوی در جمع خانواده های استان کرمانشاه دست به افشاگری و روشنگری های تکان دهنده ای زندند.

ادامه مطلب

اسامی جدید 155 تن از اسرای فرقه رجوی انتقالی به کشور آلبانی

سایت ندای حقیقت  30مرداد ماه 1395 برابر با 2016/20/8

 

اسامی جدید  155 تن از  اسرای فرقه رجوی  انتقالی  به کشور آلبانی  در  روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته 27و 28 مردادگذشته به شرح زیر است

ادامه مطلب

اسیران گرفتار درلیبرتی و آلبانی ،قوز بالا قوز فرقه رجوی

 

با پایان جنگ بین ایران و عراق در سال هزار و سیصد و شصت و هفت شمسی مشکلی بر مشکلات و قوزی بر قوز فرقه رجوی اضافه شد.تا قبل از آن رجوی با تحلیلهای تکراری نفرات اسیر در فرقه  را هر ساله با شگرد و ترفندی جدید سرگرم میکرد و با برگزاری نشستهای طولانی  و با ارائه  یکطرفه طرحها و تحلیلهایش و سرنگونی هر ساله رژیم نفرات بواقع اسیر و دربند تشکیلات مافیایی خودش را ازاین ستون به آن ستون  بدنبال خودش میکشاند تا بلکه شاید در ایران تغاری بشکند ماستی بریزد.

ادامه مطلب