close
دانلود آهنگ جدید

فرقه رجوی

من زهرا معینی ، خواهان یک مناظره ای تلویزیونی رودررو و مستقیم با ریئس جمهورمادالعمر و(مسئول شورای ملی مقاومت) هستم
صدای زنان - امروز : پنجشنبه 08 اسفند 1398
تبلیغات در سایت

مترجم سایت

۲
۱
basn

فرقه رجوی

چیدن تمام تخم مرغ ها درسبد سوراخ حکومت عربستان!

خانم دولت نوروزی ، نماینده ی فرقه ی رجوی در انگلستان ، مصاحبه ی مفصلی را با روزنامه ی الیوم عربستان انجام داده که من هرچه خواستم با خلاصه کردن آن وجلوگیری از پرچانگی این خانم ، اززحمت خوانندگان کم کنم، بیشتر از این موفق نشدم و نقدی که ذیلا میشود، اجبارا طولانی شد!

ادامه مطلب

فرار زبونانه مژگان پارسایی ، صدیقه حسینی ، مهد ی برایی و عبدالوهاب فرجی نژاد

فرار زبونانه  مژگان پارسایی ،صدیقه حسینی ،  مهد ی برایی  و عبدالوهاب فرجی نژاد

ازسرکردگان  و عوامل تروریست باند خیانتکاررجوی از عراق

  سرکردگان لیبرتی  وحشت  زده  و نگران  ، برای حفظ جان خود ،  با به جا گذاشتن  بیش از 600نفراز اعضا در عراق در روز گذشته پا به فرار گذاشتند.

ادامه مطلب

اسامی جدید 155 تن از اسرای فرقه رجوی انتقالی به کشور آلبانی

سایت ندای حقیقت  30مرداد ماه 1395 برابر با 2016/20/8

 

اسامی جدید  155 تن از  اسرای فرقه رجوی  انتقالی  به کشور آلبانی  در  روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته 27و 28 مردادگذشته به شرح زیر است

ادامه مطلب

فرار چهارم سرکردگان فرقه رجوی

فرار زبونانه سران فرقه رجوی با نام و پاسپورت جعلی ادامه دارد. سران خیانت کاری که قبل از اعضای اسیر و قربانی زیر دست به فکر نجات خویش هستند اغلب این افراد چون محسن سیاهکلاه ، عذرا علوی طالقانی و سهیلا شعبانی در لیست تحت تعقیب قضایی عراق و انترپل قرار دارند ولی مامورین محلی آلوده و کمیساریای بدنام آمریکایی دست به تبانی مشترک زده و با دریافت رشوه کلان چشم به روی پرونده های قضایی … 

ادامه مطلب

اسامی ۱۰۹عضو منتقل شده از کمپ لیبرتی عراق به کشور آلبانی – ۱۹ مرداد ۱۳۹۵

 

 

 

 

به قرار اطلاعات واصله، ۱۰۹ نفر از ساکنان اردوگاه لیبرتی در عراق، در روز سه شنبه ۹ اوت ۲۰۱۶ برابر با ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، به تیرانا پایتخت آلبانی انتقال یافتند.

به گزارش روزنه رهایی : لازم به توضیح است که چون لیست اسامی دریافتی با حروف انگلیسی و به صورت دستخط بوده ممکن است در برگردان به فارسی در تعدادی از موارد دقیق نباشد.

ادامه مطلب

دیدار رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با مریم رجوی

دیدار رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با مریم رجوی

به گزارش روزنه رهایی به نقل از فارس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و سرکرده منافقین (گروه مجاهدین خلق) مریم رجوی در پاریس دیدار کردند. منابع فلسطینی از دیدار «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با «مریم رجوی»..

ادامه مطلب

آیا دروغ گفتن نوع دیگری از دموکراسی و آزادی فرقه رجوی می باشد

سخنی کوتاه با مردم ایران ، جامعه‌ای ایرانی در اروپا
همیشه ما منتقدین فرقه ی رجوی گفتیم و باز هم میگویئم که این فرقه نه در داخل ایران ونه در خارج ایران هیچ جایگاهی نداشته وندارد. طبق تماس های که با من گرفته شده از طرف افراد مهاجر و موضوعاتی که ازدموکراسی جماعت فرقه رجوی بیان کرده اند ، من هم تصمیم به نوشته برخی از این موارد را کردم تا وجدان ها را بیدار کنم ونوع دموکراسی مریم قجر عضدانلو را به نمایش بگذارم
در ماه ژوئن و اویل ژوئیه ، سران فرقه رجوی برای جمع کردن سیاهی لشگر به کمپ های پناهندگی رجوع می کردند

 

ادامه مطلب

دعوت به مناظره از چریک فدایی خلق قرن ٢١ مارکسیست-لنینیست وچریک مجاهد- مسلمان مجید آذری

دعوت به مناظره از چریک فدایی خلق قرن ٢١ مارکسیست-لنینیست وچریک مجاهد- مسلمان 
مجید آذری

ادامه مطلب

سینا دشتی، تبلوری از غوغا سالاری و انحصار طلبی باند رجوی

سینا دشتی، تبلوری از غوغا سالاری و انحصار طلبی باند رجوی!

هدف از نوشتن این یادداشت ، نمایاندن حقایقی است که سینا دشتی ازطرف باند رجوی مامور شده که روی آنها را بپوشاند 

ادامه مطلب

نمونه ای از شگرد های کلاهبرداری و دستخط گیری رجوی از اعضای بی خبر (خودت را آنسوی مرز بگذار)

نمونه ای از شگرد های کلاهبرداری و دستخط گیری رجوی از اعضای بی خبر (خودت را آنسوی مرز بگذار)

ادامه مطلب

پنجشنبه 13 خرداد 1395 انتشار اسامی 40نفر دیگر انتقالی

پنجشنبه 13  خرداد 1395  انتشار اسامی 40نفر انتقالی اعضای فرقه رجوی از کمپ لیبرتی به آلبانی 

 

 

سایت ندای حقیقت – پنجشنبه 13خرداد 1395 برابر 2ژوئن  2016 –  به اطلاع خانواده های اسیران دربند فرقه رجوی می رسانیم:  دوگروه  20 نفره دیگر در هفته اول خرداد ماه  به   کشور آلبانی اعزام شدند. اسامی نفرات منتقل شده بشرح زیر است :

ادامه مطلب

صحبت از چه رمزی وکدام جاودانگی برای باند رجوی است؟!

وقتی صحبت از استحاله ی یک جریان سیاسی – نظامی کشور بنام مجاهدین خلق است ، موصوف کردن این جریان به ماندگاری و …، چه صیغه ای میتواند باشد،  من عقلم بجایی نمی رسد و لازم است که دراین مورد، خود مصادره کنندگان سازمان توضیح دهند! واینکه طبق کدامین دلیل ومدرک، فرقه ی رجوی که مصادره کننده  واستحاله گر سازمان مجاهدین ، هرروز که میگذرد قوی تر میشود ، کار ” سعدی ” است که بررسی آنرا به ” عاقلان ” سپرده است!! غارتگران نفتی چه حمایتی ازمردم ودولت ایران کرده اند؟ آیا جز این ست که درسربزنگاه ها، ایران راازدسترسی به ارز حاصل ازفروش آنها که میتوانست کمک به توسعه ی کشور واقلا جلوگیری از خوابیدن کارخانه های موجود باشد ، محروم کرده اند؟! اگر این ظلم ها وخیانت ها ، حمایت همه جانبه محسوب شود، پس کارشکنی وعدم حمایت چیست؟

ادامه مطلب

هفتم تیر، دست نفاق، کشتن سروها

روز هفتم تير ماه سال 1360، بر اثر انفجار بمبی نيرومند در سالن اجتماعات دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، آيت‌الله سيد ‌محمد‌ حسينی بهشتی ریيس ديوان عالي كشور همراه با ده ها تن از شخصيت های سياسی و مذهبی کشور به شهادت رسيدند. اين حادثه از جمله اقدامات تروريستی سازمان مجاهدين خلق در سال های اوليه پس از پيروزی انقلاب اسلامی می باشد.
شهيد بهشتی در اجلاس دفتر مركزی حزب جمهوری اسلامی همراه با جمعی از نمايندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات دولتی از جمله معاونين وازرتخانه‌ها در حال تبادل نظر با يكديگر در زمينه مشكلات كشور، علی الخصوص موضوع دفاع در برابر تجاوز دشمن خارجی به خاک میهن، بودند.

ادامه مطلب

چگونگی فرار مسعود رجوی و ابوالحسن بنی‌صدر به روایت رژیم

چگونگی فرار مسعود رجوی و ابوالحسن بنی‌صدر به روایت رژیم 

 

عصرایران - اولین رئیس جمهور تاریخ ایران ، خاطره خوشایندی برای مردم ایران باقی نگذاشت و پس از مدت ها جنگ و جدال سیاسی و عزل از ریاست جمهوری توسط مجلس ، به ناگاه از کشور خارج شد .
سید ابوالحسن بنی صدر ، که با شعار" بنی صدر صد در صد" در انتخابات ریاست جمهوری با بیش از 10 میلیون رأی به پیروزی رسیده بود ، در روز بررسی طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور ، فقط یک رأی موافق برای ابقا گرفت و بدین ترتیب عالی ترین سمت اجرایی کشور را از دست داد.خلبان مدرسی
درباره ماجرای خروج بنی صدر در ایران ، تا کنون بسیار گفته شده است ، اما یکی از خلبانانی که به دلیل موقعیت شغلی خویش اطلاعات ریز تری از این فرار بزرگ و ترفندهای به کار رفته در آن داشته است ، درسایت خود ، روایت دقیقی از مراحل این نقشه ، نحوه خروج ، اتفاقات حین پرواز و عبور از مرزهای هوایی و فرود در پاریس داده است که در زیر می آید.
خلبان بهروز مدرسی ، اینک بازنشسته شده و در حال نگارش خاطرات سال ها پرواز است.

ادامه مطلب