close
دانلود آهنگ جدید

صدای زنان - 39

من زهرا معینی ، خواهان یک مناظره ای تلویزیونی رودررو و مستقیم با ریئس جمهورمادالعمر و(مسئول شورای ملی مقاومت) هستم
صدای زنان - امروز : پنجشنبه 21 فروردین 1399
تبلیغات در سایت

مترجم سایت

۲
۱
basn

صدای زنان

نامه سرگشاده علی اکبرراستگو به فرانسوا اولاند، رئیس جمهورمحترم فرانسه

ما نمی توانیم درک کنیم که چگونه سازمانی مانند سازمان مجاهدین خلق، به رغم همه حوادث و هشدارها در فرانسه هنوز هم اجازه دارد بدون هیچ مانعی، تبلیغات خود را گسترش دهد. چگونه چنین سازمانی می تواند بارها و بارها - حتی با خشونت – بطورعلنی برعلیه منتقدان و جداشدگان اقدامات خشونت آمیز انجام دهد و همزمان شهرداران و نمایندگان پارلمان فرانسه با تکبر و سینه افراخته با مریم رجوی عکس می گیرند و در سخنرانی های خود بوی لقب "رئيس جمهور منتخب دموکراتیک" می دهند و ناخواسته رتبه سازمان مجاهدین خلق را بالا می برند.

ادامه مطلب

دسته بندی :

اظهار شادمانی رجوی در همسویی با کنگره ی آمریکا!!

با این حساب، جامعه ی بی طبقه ی توحیدی که استقرارش مبارزه ی دائمی با امپریالیزم طبقه پرور است، باد هوا شد!
یعنی باند رجوی بصورت عیان و آشکار، این شعار استراتژیک بانیان مجاهدین خلق را نفی کرد و به کناری گذاشت و آنگاه بازهم از ما میخواهد که این فرقه ی تا خرخره رفته در مرداب امپریالیزم را ، همچنان سازمان مجاهدین خلق بدانیم!

ادامه مطلب

دسته بندی :

رجوی و ماه رمضان سالیانمان در قرارگاههای فرقه اش

رجوی و ماه رمضان سالیانمان در قرارگاههای فرقه اش

 

نوشتۀ عیسی آزاده عضو قدیمی و از فرماندهان سابق سازمان مجاهدین

هر ساله با شروع ماه رمضان به دستور مریم قجر تشریفات خاصی در تمام مقرات و پایگاههای فرقه در عراق و اروپا برگزار می شود. در زمانیکه عراق در سایه صدام برای رهبران فرقه امن بود افطار اول ماه رمضان برای تمام افراد مستقر در قرارگاه محل استقرار رجوی به اصطلاح همه میهمان رهبری بودند و مریم قجر دیس های مرغ و پلو را دست به دست می چرخاند وبه پیش خدمتانش می داد تا جلوی افراد قرار دهند. بر همین سیاق در سایر قرارگاهها هم فرماندهان هر بخش و ستاد هم همین کار را می کردند.

ادامه مطلب

دسته بندی :

مصاحبه سایت ندای حقیقت با خانم مریم سنجابی از اعضای جدا شده فرقه رجوی

گفتگوی زیر مصاحبه خبرنگار ندای حقیقت  با خانم مریم سنجابی  از اعضای قدیمی و شورای مرکزی سازمان مجاهدین می باشد که بیش از 5 سال است از این فرقه جدا شده و در طی 5سال گذشته با انتشار ده ها مقاله  و انجام مصاحبه های متعدد  به  فعالیت های روشنگرانه  و افشاگری برعلیه سازمان ضاله مجاهدین پرداخته است  مصاحبه اخیر به مناسبت انتشار کتاب سراب آزادی به قلم ایشان  در هفته اخیر انجام شده است.

ادامه مطلب

دسته بندی :

حبیب محبیان خواننده “مرد تنهای شب” درگذشت

حبیب محبیان خواننده پاپی که سالها بعد از زندگی در لس آنجلس هفت سالی می شد که به ایران بازگشته بود و در شمال کشور زندگی می کرد درگذشت.

حبیب صبح جمعه ۲۱ خردادماه به دلیل ایست قلبی در روستای نیاسته کتالم رامسر درگذشت.

 

ادامه مطلب

دسته بندی :

هراس زود رس باند رجوی از آزاد سازی فلوجه!!

باند رجوی درآستانه ی بازپس گیری فلوجه ، دست به تخریب نیروهای مردمی پشتیبان ارتش عراق زده که اتفاقا قرار است این نیروها برای برنیانگیختن حساسیت های قومی - مذهبی، وارد فلوجه نشوند وبگذارند ارتش، این شهر طاعون زده را پاکسازی وآزاد کند، پرداخته است.
فرقه ی رجوی دراین مورد، یادداشتی را بنام " تروریست‌های وابسته به آخوندها در فلوجه " از سایت معلوم الحال العربیه که دشمنی آشکار و پرکینه ای با ایران نشان میدهد ، در رسانه های مجازی اش گذاشته که نام نویسنده اش " فارس بن حزام " است که البته بنده ایشان را نمی شناسم.
دراین یادداشت مفید به حال داعش وتروریزمی که داعش بازوی اصلی آن درعراق امروزبحساب میآید ، آمده است:
" بحثی بر مشروعیت جنگ بزرگ عراق برای پاکسازی‌اش از تروریسم وجود ندارد، اما عفونت تروریسم هم این جنگ را فرا گرفته است. این جنگ آلوده از تروریست‌های رسمی است که آن را از نبردی برای شرافت ملی به سمت رذالت تندروی سوق دادند ".
البته تروریزم درهرشکل رسمی؟! وغیر رسمی اش محکوم است  وتند روی هم که آفت هر تحرک مثبتی بوده واعتراضی براین نظر وارد نیست!
ابهام این پاراگراف ازنویسنده ای که العربیه و مجاهدین رجوی با خوشحالی زیاد از آن استقبال کرده اند، درآنست که به شفافی حرف نزده ودرلفافه میخواهند بگوید که مثلا گروه های شیعه بودند که تند روی کرده و ...
من ضمن اینکه هرنوع تند روی ازطرف هردسته از جناح های فرقه ای ومذهبی درعراق را بضرر اکثریت تام مردم این کشور بلازده میدانم ، این موضوع را هم مجبور به طرح کردنش هستم که درعراق قبل از استیلای آمریکا، سنی ها وشیعه ها در مسالمت ودرکنار هم زندگی میکردند واین عمل آمریکا بود که با بازکردن غده ی پنهان و غیر فعال مذهب گرایی وطایفه بازی، این غده ی غیر فعال را متعفن کرد که چاره اش تنها معالجه با چاقوی جراحی ای بنام وحدت ملی است که آمریکا آنرا درهم ریخت!!
همچنین:
" طی دو سال گذشته، از صدای فرماندهان ارتش فرو کاسته شد و صدای فرماندهان شبه‌نظامیان، رساتر شد. شرافت نظامی و روحیه ملی، از صحنه به در شد و تاریخ خیانت ملی به صحنه آمد. ستارگان شبه‌نظامیان «حشد الشعبی» امروز، نیروهایی از مزدوران ارتش ایران در جریان جنگ هشت ساله با عراق هستند که آرشیو صوتی و تصویری فعالیت‌هایشان، علنی شده است ".
متاسفانه این ارتش دست ساز آمریکائی درعراق که با صرف هزینه ی 25 میلیارد دلاری آمریکا تشکیل شده بود ، درسر بزنگاه، درمقابل نیروهای وانت سوار داعش فرمان عقب نشینی داده ویک سوم عراق را باین سادگی به داعش سپرد با تمام سلاح ها واوات مدرن وسنگین!!
پس لااقل مشکل فرماندهان ارتش این بوده که ملی نبودند وبجای حفاظت از آب وخاک ومنافع ملی کشور، گوش بفرمان آمریکا و ... داده وبه منافع ملی خود خیانت کردند و البته که این مسئله ی بسیار حیاتی، عواقب بدی مانند تند روی ها و ... را درپی خواهد داشت و مردم عراق بزودی به اینگونه ارتش اعتمادی نکرده وازدیگرانی که جلو آمده وازکشور دفاع میکنند ، حمایت خواهند کرد و تند روی های احتمالی آنها را  مسئله ی اساسی خود نخواهند داشت!
میخواهم بگویم که آمریکا چرا چنین ارتشی ساخت که درمقابل آن، مردم با اکثریت شیعه  ناچار به حمایت ازتند روها شوند؟؟!!
دراین میان مقصر اصلی واقعا کیست؟!
دوباره آمده است:
" ... رهبری سیاسی عراق در برابر تمام جنایت‌های زشت حشد الشعبی سکوت کرده‌اند و فرماندهان نظامی هم، در برابر خواسته‌های بیمارگونه فرماندهان شبه‌نظامیان، سر خم کرده‌اند. نه سیاستمداران اقدامی در برابر جنایت‌های حشد الشعبی کرده‌اند و نه نظامیان...".
حشد الشعبی هرچه که هم باشد، تنها نیروی عمده ی عراقی است که برای آزاد سازی فلوجه میجنگد و تعهد خود به دولت عراق دایر بر عدم ورود به داخل فلوجه را تاکنون نقض نکرده است!
مسلما تعدادی ازاهالی فلوجه هم همکاری هایی با این عشایر انقلابی رجوی ( داعش) داشته اند که حساسیت منفی شیعیان را برانگیخته اند که دراین میان دولت، مجلس وروسای قبایل و مخصوصا مردم عراق باید درایت بخرج داده ودست به انتقام جوئی نزنند تا شعله ی این آتش مهیب، گسترده تر نشود!!
ونیز:
" امروز عراق شاهد صحنه علنی جولان دادن ایران است که سعی می‌کند «حشد الشعبی» را به عنوان نهادی مستقل و شبیه به سپاه پاسداران، در صحنه بزرگ نظامی آینده عراق تثبیت کند. همه این‌ها در سایه مخالفت با تشکیل نیروی گارد ملی روی می‌دهد زیرا تشکیل نیروی گارد ملی که نماینده همه طیف‌های عراقی است و نه منتسب به یک مذهب ربوده شده از سوی تندروها، «حشد الشعبی» فرو خواهد پاشید ".
سیاست دولت ایران که رشد تولید ملی و ایجاد اشتغال و رفع آثار ایران هراسی را هدف قرار داده،  کمک به حفظ صلح درمنطقه وجهان است وایران اگر همه کاره ی عراق بود، میتوانست پایگاه شما درلیبرتی را برهم چیند که عملا میبینیم این خانواده ها هستند که دست باین اقدام بزرگ زده ونشان داده اند که ایران دستی بدان گشادی درعراق ندارد که باند رجوی مطرح میسازد.
تمام هم وغم رجوی درنوشتن این قبیل یادداشت ،مقاله وخبر، واهمه ایست که از آزاد شدن فلوجه دارد که  رویاهای طلایی خود را برروی ابقای آن دردست " عشایر انقلابی رجوی " استوار کرده بود!
نوید

دسته بندی :