close
تبلیغات در اینترنت

حمایت مریم رجوی از “نشست حقوق بشر عربی” بحرین!

من زهرا معینی ، خواهان یک مناظره ای تلویزیونی رودررو و مستقیم با ریئس جمهورمادالعمر و(مسئول شورای ملی مقاومت) هستم
صدای زنان - امروز : سه شنبه 27 آذر 1397
تبلیغات در سایت

مترجم سایت

۲
۱
basn

حمایت مریم رجوی از “نشست حقوق بشر عربی” بحرین!

حمایت مریم رجوی از “نشست حقوق بشر عربی” بحرین!

 

این روزها مریم رجوی شاگرد جلاد صدام معدوم، هیزم بیار رژیم آل خلیفه و عرب چران شیوخ منطقه، ولگرد تروریست افسار بریده، چشم و گوش بسته، واقعیت را زیر پا گذاشته، كت و دامن خفت و خواری پوشیده، ساقی اهل سرکوب و شکنجه مردم بحرین گشته، آتش افروز منطقه، ایران ستیز سلیطه، خیانتكار بادیه نشین، مدافع “حقوق بشر عربی” آن هم از نوع و قماش شیوخ حرام گوشت بحرین بنت سعود شده است. عجب! زمانه عجیبی است.
بساطی بدبوتر از دكان حقوق بشر عربی ندیدم و یافت نمی شود! بیچاره حقوق بشر، همچون توپ والیبال و فوتبال زیر ضربت دست و پای سیاست بازان بدکار در زمین و آسمان می چرخد و عوام را فریب می دهد. از همه عجیب تر فرقه تروریستی رجوی (منافقین) مدافع ناقضان حقوق بشر عربی از منامه تا ریاض و آمریكاست!

هیزم بیاران تروریست را سر و کاری با حقوق بشر عرب و عجم نیست، آنها به فکر قالب کردن خود در بین جماعت عظیم الجثه عربند تا کیسه های خالی خود را از دنیا و دلار پر کنند و بر حساب های بانکی اروپایشان بیفزایند.
رجوی را چه میانه ای با بشر و حقوق از دست رفته اش، کسی که هزاران ایرانی، عراقی، سوری و چند دانه آمریكایی را به خاک و خون کشیده، پیرتروریستی که به صغیر و کبیر رحم نمی کند، بی وطنی كه از خودفروشی به ایران فروشی حرفه ای رسیده است، حالا کاسه داغتر از آش شده و مگس دور سرگین آل خلیفه و ارامل سعود شده است.
«تا هزاره هشتم میلادی، خاک عالم بر سر رجوی و ایل و تبارش باد»، با این راه و رسمشان، برای این همه حماقتشان، کسی نیست به این عفریته بی صاحب بگوید، زنک عجوزه تو را چه كار است به «نشست سوسمارخواران بد قواره عرب»، آن هم در مهد خشونت و ترور، سرکوب و خفقان با نقض مستمر حقوق بشر؟
حماقت، خیانت، جنایت، رذالت و نخود هر آش شدن حد و مرزی دارند که عجوزه تروریستی چون تو از آن گذشته است.

بحرین میزبان نشستی ضد ایرانی به بهانه حقوق بشر (حقوق بشر عربی) شد، برخی سازمان های حاضر در نشست خواستار حمایت از فرقه تروریستی مجاهدین (منافقین) شدند.
البته معلوم است شرکت کنندگان از سران رژیم آل سعود تا کاسه لیسان آل خلیفه، هیچکدام اشاره ای به موارد بیشمار نقض حقوق بشر در بحرین شامل خفقان، سرکوب، دستگیری، بازداشت، زندانیان، شکنجه و اعدام مردم مبارزه و مظلوم بحرین نکردند. همگی آنها وظیفه داشتند اهداف خود را به پیش ببرند. مریم رجوی هم فرصت طلبی است که از آب گل آلود، تضاد و شکاف پیش آمده بین ایران و کشورهای همسایه حداکثر بهره برداری را می کند. حقوق بشر نیز یکی از سوژه های رایج است، واقعاً جای تعجب و تأسف اس، نشست حقوق بشر عربی را در بحرین برگزار می کنند، جایی که پایتخت شکنجه و زندان جهان (با ۷۹۸ تن شکنجه شده در سال ۲۰۱۵ در زندان بحرین) است.

سرکوب شبانه روزی مردم، سلب تابعیت ها، بازداشت های روزانه، افراد ناپدید شده را هم باید به پرونده سیاه آل خلیفه اضافه کنیم. مابقی ناگفته ها را بهتر است مریم رجوی بگوید و بنویسد که در سایه رژیم آل سعود و دیکتاتوری آل خلیفه چه ظلم و ستمی بر مردم بحرین روا می شود. نشست حقوق بشر عربی در بحرین نمک پاشیدن بر زخم مردم مظلوم است.

(پرونده های سیاه)

نوشتن دیدگاه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تمام حقوق ترجمه قالب برای rr محفوظ است.